جستجو

انیمیشن ساز

 

 انیمیشن ساز

تا به حال به این فکر کردید که چرا ویدیوهای انیمیشنی محبوب هستن؟ جواب آن ساده است؛ چون اکثریت کاربران ترجیح می‌دهند به جای خواندن 10 دقیقه محتوای متنی، 2 دقیقه محتوای ویدیویی ببینند؛ به همین خاطر محتوای انیمیشنی می‌تواند مخاطبانتان را تا  1/6 برابر بیشتر به مشتری تبدیل کند.شما میتوانید از این نوع محتوای ویدیویی برای انتقال بهتر پیامتون به کاربران استفاده کنید.

اگر نمیدونید که چطور انیمیشن بسازید بهتره یکی از قالب های انیمیشنی ویدی وود رو انتخاب کنید و به راحتی برای خودتون ویدیو حرفه ای تهیه کنید.

 

 

 

 

 

 

مزایای استفاده از ویدیوهای انیمیشنی

  • افزایش آگاهی از برند

  • انتقال بهتر و موثر‌تر ایده ها و پیام ها به مخاطبان

  • تاثیر گذاری عاطفی بر روی مخاطبان

  • ماندگاری در ذهن کاربران

  • بالا رفتن نرخ تبدیل

 

 

 

چرا بهتر است از ویدی وود برای ساخت انیمیشن استفاده کنید؟

چون که به شما امکان سفارشی سازی  ویدیو را می‌دهد یعنی می‌توانید متن اضافه کنید، موسیقی را تغییر دهید و یا حتی عکس و فیلم های خود را آپلود کنید؛ در واقع کنترل همه چیز در دستان شماست و واقعا خودتان ویدیو را می سازید. در ضمن مهم نیست که نیاز شما چقدر خاص باشد، ویدی وود قالب های متنوعی را به صورت هفتگی بر روی سایت قرار میدهد تا نگرانی از این بابت نداشته باشید.

 

 

تعرفه ساخت انیمیشن با ویدی وود

 

 

 

 

 

نمونه کار انیمیشنی ویدی وود

 با استفاده از قالب funny character explainer تیزر تبلیغاتی برای الو پیک ساخته شده که از طریق آن، خدمات و امکانات الو پیک را برای مخاطبان توضیح داده است.