جستجو

ساخت تیزر آنلاین

 

ساخت تیزر آنلاین

ویدی وود شرایطی را برای شما مهیا کرده که تیزرهای جذابی به صورت آنلاین بسازید و مخاطبان را با یک ویدیو حرفه ای به وجد بیارید؛ طوری که مشتاق به دیدن ادامه ویدیو بشن. فقط کافیه قالب دلخواهتون رو انتخاب کنید، سپس عکس و متن‌هاتون رو آپلود کنید و پیش نمایش رو در عرض چند دقیقه ببینید، لذت ببرید و در انتها ویدیو رو در فضای مجازی با کاربران به اشتراک بگذارید.

 

 

 

 

ساخت ویدیو با ویدی وود خیلی راحته، برای ساخت ویدیو لازم نیس دانش تخصصی در زمینه فوتوشاپ، افتر افکت و... داشته باشید.می‌تونید به راحتی با چند کلیک ویدیو بسازید و اگر از نسخه پیش نمایش راضی بودید؛ هزینه پرداخت کنید تا ویدیو بدون واتر مارک رو دریافت کنید.

 

 

نمونه کار تیزر معرفی کافی شاپ

 برند امیر شکلات دارنده کافی شاپ‌های زنجیره ای در سراسر کشور، با قالب coffee shop promo تیزر تبلیغاتی جذابی درست کرده. ویدی وود قالب های زیادی برای معرفی کسب و کار شما ارائه کرده که همه سلیقه ها رو پاسخ میده.

 

 

 

 

 

نمونه کار تیزر معرفی محصول

ویدیو زیر تیزر معرفی آیفون 11 پرو مکس هست که دیجی کالا به طور زیبا و تاثیر گذاری راجع به این مشخصات محصول به ما اطلاعات داده. قالب های معرفی محصول زیادی روی سایت ویدی وود هست که با توجه به نوع  محصول و سلیقه تون، می‌تونید ازشون استفاده کنید و لذت ببرید.

 

 

 

 

 

نمونه کار تیزر معرفی برند

 در تیزر زیر علی بابا، با استفاده از قالب product review and promo امکانات و مزایاش نسبت به رقبا رو به مخاطبانش توضیح داده و در واقع برندش رو به طور خیلی حرفه ای معرفی کرده است.

 

 

 

 

 

 

 

تعرفه ساخت تیزر با ویدی وود:

دیگه نیاز نیست هزینه‌های گزافی برای ساخت تیزر به آژانس‌های تبلیغاتی پرداخت کنید؛ ویدی وود سعی کرده با در نظر گرفتن کیفیت ویدیوها، قیمت های منصفانه ای رو براشون تعیین کنه.