جستجو

ساخت تیزر تبلیغاتی آنلاین

 

بهترین روش ساخت تیزر تبلیغاتی چیست؟

استفاده از ابزارهایی که احتیاج به دانش فنی و سخت افزارهای گران قیمت نداشته باشه و با کمترین هزینه و زمان شما رو به هدفتون برسونن بهترین انتخاب برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی هستند. البته کیفیت هم شرط مهمیه که درانتخابتون باید بهش توجه کنید.

 

 

بررسی روش های ساخت تیزر تبلیغاتی

اجرای تیزر توسط خود شما: اگر بخواهید خودتون دست به کار بشید باید زمان زیادی رو صرف یادگیری و کسب تجربه بکنید تا در نهایت (اگراستعدادش رو داشتید) بتونید یواش یواش شروع به ساخت تیزرکنید.

  • استخدام موشن گرافیست : اگر کارمند استخدام کنید باید بودجه ای رو صرف حقوق کارمندتون اختصاص بدهید و همچنین بعد از مدتی ایده هایی که به ذهنش میرسد تکراری میشن و برای شما بهره وری آنچنانی نخواهد داشت.

  • سفارش ساخت تیزر به آژانس های تبلیغاتی: این کار هم نیاز به بودجه ی زیادی دارد و برای کسب و کار های نو پا توجیه اقتصادی ندارد. علاوه بر این مدت زمان ساخت ویدیو متوسط بین 10 تا 15 روز است که زمان زیادی به حساب می‌‌آید.

  • ساخت تیزر تبلیغاتی با استفاده از ابزارهای آنلاین: شما از طریق ابزارهای آنلاین مثل سایت ویدی وود می‌تونید از بین قالب های متنوعی که طراحی شده در چند دقیقه و هزینه خیلی پایین تر نسبت به راه های دیگری که ذکر کردیم، ویدیو تبلیغاتی بسازید.

 

 

نمونه کار