جستجو

نحوه دریافت اسکرین شات یا تصویر سرتاسری از وبسایت

نحوه دریافت اسکرین شات یا تصویر سرتاسری از وبسایت

حتما در سایت ویدی وود با قالب هایی برخورد کردید که ازتون تصویری از سایت شما را درخواست کرده. در این نوع قالب ها تصویری که شما آپلود می کنید معمولا داخل نمایشگر لپ تاپ، کامپیوتر یا موبایل نمایش داده می شود. این قالب ها در دسته بندی پروموشن موجود هستند و برای معرفی وبسایت مورد استفاده قرار می گیرند. برای مشاهده قالب های وبسایت پروموشن اینجا کلیک کنید.

 

برای اینکه بتوانید عکس سرتاسری یا تمام صفحه از وبسایت بگیرید یک راهکار بسیار ساده اما کاربردی را در این مطلب معرفی می کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

اکستنشن گوگل کروم

 

راهکار ساده ای که از آن صحبت کردیم یک افزونه یا اکستنشن برای مرورگر گوگل کروم هست. نام این اکستنشن Full Page Screen Capture است که با دریافت آن آیکون مربوط به اکستنشن در نوار بالایی مرورگر شما طبق تصویر زیر اضافه می شود. برای دریافت این اکستنشن مطابق تصاویر زیر عمل کنید.

 

 

 google-chrome-extension

 

screen-shot-form-website

 

 

حالا می تونید به راحتی با کلیک روی دکمه دانلود عکس گرفته شده از وب سایت را دانلود و به صورت pdf یا فایل تصویری JPG دانلود کنید. فایل دانلود شده را می توانید در ساخت قالب های معرفی وب سایت مورد استفاده قرار دهید و نتیجه ای مطلوب و جذاب را از ویدی وود دریافت نمایید.

 

اگر سوالی در رابطه با ساخت ویدیو دارید در بخش نظرات وارد کنید شاید سوال شما سوال دیگر عزیزان هم باشد.

نظر خود را وارد نمایید.