جستجو

چرا شما به "ویدئو مارکتینگ" نیاز دارید؟

چرا شما به "ویدئو مارکتینگ" نیاز دارید؟

ویدئومارکتینگ مطمناً یک جریان روبه رشد و بزرگ است، اما آیا واقعا ارزش سرمایه گذاری گسترده و متمرکز را دارد؟
بهتر است ابتدا نگاهی به آمار و ارقام بیندازیم، بر اساس گزارش شرکت Cisco (بزرگترین شرکت فعال در حوزه تجهیزات مخابراتی و شبکه)، در سال 2016، ترافیک ویدئویی 73% از کل ترافیک اینترنتی را شامل شده است و تا سال 2021 این عدد به 82% افزایش پیدا خواهد کرد.
همچنین طبق گزارش بیش از نیمی از صاحبان کسب و کار و مارکترها، محتوای ویدئویی نسبت به سایر محتواهای تبلیغاتی، بیشترین بازدهی را در جذب مخاطب دارا می باشد.

 

خب، عاملی که محتوای ویدئویی را اینقدر تاثیرگذار کرده است، چیست ؟
عامل اول خیلی ساده است، اولا، توجه مخاطب را به راحتی به خود جلب می کند ثانیا به آسانی قابل فهم است. برای بعضی افراد، خواندن یک صفحه متن کار طاقت فرسا و دشواریست درصورتیکه برای همان افراد تماشای یک ویدئو لذت بخش است. زیرا ویدئو یک نوع محتوای جذاب و درگیر کننده است. ویدئو می تواند باعث شود بازدیدکننده وبسایت شما مدت زمان بیشتری در سایت بماند یا حتی دفعات خوانده شدن یک ایمیل را بیشتر کند.

ویدئو همچنین یک ابزار عالی برای نمایش و معرفی محصول یا سرویس شماست.
اگر شما فروشنده یک محصول فیزیکی هستید، ویدئو می تواند به مشتریان کمک کند که قبل از خرید تصور درستی از تجربه کار با محصول شما داشته باشند.
اگر شما ارائه دهنده یک سرویس می باشید، ویدئو یک ابزار جذاب برای معرفی ورودی و خروجی خدمتی است که شما ارائه می دهید. ارائه ویدئو در مقایسه با یک مقاله، شیوه راحت تر و موثرتری است برای توضیح و شفاف سازی یک سرویس یا خدمت.

با توجه به گسترش ارتباطات مجازی و بستر مناسب و گسترده برای اشتراک محتوا، ویدئو می تواند به شما کمک کند راحت تر توسط کاربران جدید پیدا شوید.
بر اساس آمار، میزان اشتراک محتوای ویدئویی در شبکه های اجتماعی 1200% بیشتر از محتوای عکس ثابت و متن می باشد!
و اگر شما محتوای ویدئویی به وبسایت خود اضافه کنید به شما کمک می کند که در موتورهای جستجو ارتقا پیدا کنید. گوگل از ویدئوها به عنوان یک معیار رتبه بندی در نتایج جستجو استفاده می کند چراکه وجود محتوای ویدئویی یک نشانه از ارائه تجربه کاربری خوب توسط وبسایت، به کاربران خود می باشد.

نظر خود را وارد نمایید.